Haber

Acı Hayat’ı Yönetti: Ünlü Yönetmen Abdülkadir Ceylan Ede Boğularak Hayatını Kaybetti!

Ünlü yönetmen Abdulkadir Ceylan Ede’nin hayatı, Sakarya’nın Sapanca ilçesinde yaptığı bir gezi sırasında trajik bir şekilde sona erdi. Arkadaşlarıyla Sapanca Gölü’nde tekneyle gezerken, yüzme molası sırasında beklenmedik bir şekilde boğulma tehlikesi yaşadı. Acilen hastaneye kaldırılan 58 yaşındaki Ede, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Aynalı Tahir, Pusat, Acı Hayat gibi bir dönemin rekorlar kıran dizilerinin yönetmenliğini yapan Abdülkadir Ceylan Ede’den acı haber geldi.

Albulkadir Ceylan Ede, Sapanca ilçesi Kırkpınar Mahallesi yakınlarında bulunan Sapanca Gölü’nde dün akşam saatlerinde tekneyle göle açıldı.

2 arkadaşıyla birlikte keyifli bir gün geçirmek isteyen Ede, yüzmek için suya atladı. Bir süre gölde yüzen ünlü yönetmen, boğulma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.

Arkadaşları tarafından sudan çıkarılan Abdülkadir Ceylan Ede’ye yapılan ihbar üzerine bölgeye gelen sağlık ekipleri müdahale etti.

Ambulansta kalbi duran Ede’ye sağlık ekipleri tarafından müdahale edildi. Duran kalbi CPR ile yeniden çalıştırıldı.

Abdulkadir Ceylan Ede, kaldırıldığı Sapanca Bölge Devlet Hastanesi’nin acil servisinde yapılan ilk müdahalenin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Yoğun bakım ünitesine kaldırılan Abdulkadir Ceylan Ede, doktorların tüm müdahalelerine rağmen yaşam mücadelesini kaybetti.

Ünlü yönetmen Ede’nin cenazesi, cenaze aracıyla memleketi Eskişehir’e gönderildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu